18 жовтня – День, який оголошений Європейським днем боротьби з торгівлею людьми. Такий день необхідний для консолідації діяльності та підвищення рівня обізнаності з найдавнішим негативним феноменом –  торгівлею людьми, особливо жінками і дітьми. Небайдужість громадськості до цього явища і візуалізація проблеми на глобальному рівні – запорука успішної боротьби з цією проблемою.

В рамках відзначення дати вчителем історії Вельгас Іванною Адамівною та учнями 7-х класів гімназії було проведено круглий стіл, на якому обговорено причини, форми та ознаки цього явища.