Школа – простір життя дитини, тут вона не готується до нього, а повністю живе, і тому вся діяльність навчального закладу будується так, щоб сприяти становленню особистості як творця і проектувальника власного життя.

„Всі діти талановиті” – такий девіз учителів. І ця віра, і робота з учнями приносять вагомі результати. Секрети досягнення гімназією  високих результатів - в орієнтації усієї діяльності на особистість учня, його інтереси, потреби і здібності, у прагненні забезпечити успішне зростання кожної дитини, у стимулюванні творчої результативної роботи як учня, так і педагога. Висока конкурентноспроможність гімназії досягається забезпеченням ґрунтовних знань, варіативності освіти, профільності навчання, орієнтованих на запити і потреби кожної дитини, створенні умов для реальної ситуації успіху. Учні гімназії мають різні здібності: інтелектуальні, артистичні, художні, музичні, спортивні, літературні, технічні. Розвинути власний потенціал допомагає їм участь у творчих проектах, олімпіадах, різних конкурсах, змаганнях.

Вітаємо усіх переможців, їх батьків та наставників! Бажаємо, щоб ваші таланти завжди сяяли на небосхилі гімназії.