Одвічні цінності, такі як потреба в милосерді, людяність, взаємодопомога і співчуття непідвладні часові. Червоний Хрест України уособлює ці ідеали і відіграє важливу роль в нашому суспільстві. Працівники та волонтери організації Товариства Червоного Хреста України активно проводять санітарно-освітню роботу. Перша допомога – це комплекс термінових заходів, спрямованих на порятунок життя людини. Першу допомогу може надати будь-хто, опинившись поруч з постраждалим у критичний момент. Нещасний випадок, раптовий напад захворювання, отруєння – в цих та інших надзвичайних ситуаціях необхідна грамотна перша допомога. Тому з 16 по 18 жовтня для учнів 5-х та 6-х класів гімназії був проведений тренінг з надання першої допомоги. Провели тренінг керівник Полонської районної громадської організації Товариства Червоного Хреста Іщенко Вадим Анатолійович та інструктор з першої допомоги Іщенко Наталія Андріївна. Всі учасники отримали не тільки теоретичні знання, а й змогли спробувати їх на практиці.