Відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки від 30 грудня 2014 року № 1547 зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 лютого 2015 року за № 157/26602, наказів МОН України від 20.10.2016 № 1272 «Про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) загальноосвітніх навчальних закладів у 2016/2017 навчальному році», від 30.12.2016 року № 1696 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України  від 20 жовтня 2016 р. № 1272», листа МОН України від 13.03.2017 №1/9-149 «Про проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах, у 2016/2017 навчальному році»

ДЕРЖАВНА ПІДСУМКОВА АТЕСТАЦІ

У 4-х класах класах школи І ступеня державна підсумкова атестація проводиться з 10 по 18 травня із української мови та літературного читання, математики.
У 5-х класах гімназії державна підсумкова атестація проводитиметься з 01 по 08 червня із української мови, математики та з предмета за вибором навчального закладу (англійська мова).
Державна підсумкова атестація для випускників 7-х класів гімназії проводиться з 23 травня по 16 червня з трьох предметів у формі зовнішнього незалежного оцінювання.