У вас зараз  самий відповідальний період  у житті. Ви вибираєте, куди піти вчитися, по суті, ви вибираєте професію, і від цього багато в чому буде залежати ваше подальше життя.
Навчання в Полонській гімназії, як і в будь-якій західноєвропейській гімназії, починається з 1(5) класу. Тому кожен рік, навесні, гімназія оголошує прийом в 1(5) класи. На підставі розробленого Положення про конкурсний прийом учнів до гімназії регламентується процедура вступу. Абітурієнти здають два письмові екзамени. Іспит складається з двох частин. Вступники в 1-й клас пишуть першу частину іспиту протягом 45 хв., другу - протягом 40 хв. Друга частина іспиту починається після десятихвилинної перерви і коментарів не потребує. Всі завдання виконуються письмово на спеціальних аркушах.

До гімназії зараховуються випускники школи І ступеня за результатами конкурсного відбору. Конкурсний відбір забезпечує допрофільне навчання в класах з поглибленим вивченням англійської мови (1-А), математики (1-Б) та історії (1-В). Наповнюваність класів - не більше 30 учнів у кожному.
Вступні випробування проводяться в травні місяці кожного року (наступного дня після останнього дзвоника).Термін проведення випробувань оприлюднюється на сайті в розділі "Новини". Зарахування проводиться на
 підставі протоколу комісії. Учні, які закінчили школу І ступеня з високим рівнем навчальних досягнень зараховуються поза конкурсом.

Корисні матеріали для тих, хто хоче вступити до Полонської гімназії

Зразки вступних екзаменів

Творча робота

Пробний тест

ФОРМАЛЬНОСТІ

Перелік документів, що подаються до приймальної комісії при зарахуванні до гімназії:

1. Заява встановленої форми
  2. Особова справа
  3. Медична карта
  4. Копія свідоцтва про народження

NB

Запропоновані вашій увазі завдання називають «тестами». Відверто кажучи, це не зовсім тести, які дають остаточний висновок про дитину. Наприклад за відомою методикою IQ, результат окремого індивідуума порівнюється з великою сукупністю і, тому, дає більш-менш об'єктивне уявлення про його інтелектуальні здібності. У нашому випадку ставиться більш вузьке і прагматичне завдання: виявити з усіх абітурієнтів дітей, які найбільш відповідають освітній програмі гімназії. Тому ми застерігаємо батьків не робити висновків про здібності дитини за результатами іспиту!

Методика перевірки екзаменаційних робіт і оцінювання результатів така, що заздалегідь, до перевірки всіх робіт, неможливо зробити висновок - успішно написаний іспит чи ні, оскільки результати порівнюються один з одним. Проте, як показує практика вступних іспитів, до гімназії вступають ті діти, які розв'язали більше 50% запропонованих завдань.

Будьте уважні і зібрані, прагніть набрати найбільшу кількість балів. Бажаємо вам удачі! Нехай збудуться ваші мрії!