Відповідно до статті 16 Закону України "Про загальну середню освіту" 2020/2021 навчальний рік розпочинається 1 вересня святом - День знань - і закінчується не пізніше 1 липня.

Навчальні заняття організовуються за семестровою системою:

І семестр - з 01 вересня по 25  грудня,
ІІ семестр - з 11 січня по 28 травня.

Впродовж навчального року для учнів проводяться канікули:
осінні - з 26 жовтня по 01 листопада,
зимові - з 25 грудня по 10 січня,
весняні - з 22 по 28 березня.

Закінчується навчальний рік проведенням державної підсумкової атестації випускників початкової, основної  і старшої школи.

Державна підсумкова атестація

Державна підсумкова атестація у 7-х класах гімназії проходитиме у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Результати зовнішнього незалежного оцінювання із чотирьох навчальних предметів зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників старшої школи  закладів освіти 2021 року.

Так, майбутні випускники складатимуть

1) українська мова (усі завдання сертифікаційної роботи) або українська мова і література (завдання з української мови (субтест «Атестаційні завдання»));

2) математика (перелік завдань залежить від рівня, на якому здобувач освіти вивчав цей навчальний предмет);

3) історія України (субтест "Період XX - початок XXI століття") або одна з іноземних мов (перелік завдань залежить від рівня, на якому здобувач освіти вивчав цей навчальний предмет);

4) один з навчальних предметів (історія України, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, іспанська, німецька або французька мови) за вибором здобувача освіти.