Інформація для контакту:    Viber  068 007 30 44,                                                                      Email  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тематикою  роботи психологічної служби є: «Психологічний супровід освітніх умов гімназії  для забезпечення ефективного особистісного розвитку  кожного учня»

Основна мета діяльності психологічної служби гімназії: виявлення та забезпечення оптимальних умов для позитивної взаємодії учасників освітнього процесу та  формування зрілої особистості, орієнтованої на розвиток своїх здібностей та потреб у самореалізації.

Важливими напрямами роботи є:
-  Допомога дитині в адаптації під час переходу з однієї вікової групи до іншої.
-   Психологічна підготовка дитини до школи.
- Робота з дітьми «групи ризику» (такими, що мають проблеми в навчанні, порушення поведінки, емоційні розлади).
- Превентивне виховання, метою якого є формування в учнів орієнтації на здоровий спосіб життя та захист психологічного здоровя.
-  Розвиток особистісної зрілості та соціальної компетентності гімназистів.
-   Робота з обдарованими дітьми.
-    Профорієнтаційна діяльність

Завдання психологічної служби гімназії:

- Допомогти кожній людині пізнати себе, розібратися в причинах власних труднощів і побудувати план вирішення актуальних проблем.

- Сприяти вирішенню конфліктних ситуацій і налагодженню відкритих  відносин з іншими людьми.
- Допомогти позбавитися надмірної тривоги, сором’язливості, сконцентруватися на позитивних емоціях.
- Навчити оптимально витрачати власні ресурси для ефективного навчання та підвищення стресостійкості .
- Розвиток психологічної компетентності (психологічної культури) учнів,  батьків , педагогів

Гончаренко

Ніна Юріївна

психолог гімназії