×

Попередження

JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: home/polgi180/public_html

2013 – 2014 навчальний рік

Призери ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

Диплом ІІ ступеня

Авксентьєв Максим, учень 6-Б класу гімназії, диплом ІІ ступеня з математики
Яковлєв Богдан, учень 4-Б класу гімназії, диплом ІІ ступеня з математики
Омельчак Андрій, учень 4-Б класу гімназії, диплом ІІ ступеня з біології

Диплом ІІІ ступеня

Авксентьєв Максим, учень 6-Б класу гімназії, диплом ІІІ ступеня з фізики,  хімії
Рибачок Дарина, учениця 5-Б класу гімназії, диплом ІІІ ступеня з російської мови
Дзюбчик Олександр, учень 3-Б класу гімназії, диплом ІІІ ступеня з математики
Киба Валентин, учень 7-Б класу гімназії, диплом ІІІ ступеня з трудового навчання
Мотора Оксана, учениця 7-А класу гімназії, диплом ІІІ ступеня з англійської мови

 2014 – 2015 навчальний рік

Призери ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

Диплом ІІ ступеня

Сологуб Роман, учень 7-Б класу гімназії, диплом ІІ ступеня з трудового начання

Диплом ІІІ ступеня

Авксентьєв Максим, учень 7-Б класу гімназії, диплом ІІІ ступеня з фізики,  хімії та інформатики
Рибачок Дарина, учениця 6-Б класу гімназії, диплом ІІІ ступеня з української мови
Дзюбчик Олександр, учень 4-Б класу гімназії, диплом ІІІ ступеня з математики
Луцак Владислав, учень 6-Б класу гімназії, диплом ІІІ ступеня з математики
Король Антон, учень 5-Б класу гімназії, диплом ІІІ ступеня з англійської мови
Білик Антон, учень 5-Б класу гімназії, диплом ІІІ ступеня з польської мови

  2015 – 2016 навчальний рік

Призери ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

Диплом ІІІ ступеня

Дзюбчик Олександр, учень 5-Б класу гімназії, диплом ІІІ ступеня з фізики
Луценко Владислав, учень 6 класу гімназії, диплом ІІІ ступеня з фізики
Шермер Валентин, учень 4-Б класу гімназії, диплом ІІІ ступеня з географії
Луцак Владислав, учень 7 класу гімназії, диплом ІІІ ступеня з математики
Король Антон, учень 6 класу гімназії, диплом ІІІ ступеня з англійської мови
Собловий Євген, учень 5-Б класу гімназії, диплом ІІІ ступеня з трудового навчання

   2016 – 2017 навчальний рік

Призери ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

Диплом ІІ ступеня

Джима Вадим, учень 4-Б класу гімназії, диплом ІІ ступеня з математики
Безпалько Світлана, учениця 6-А класу гімназії, диплом ІІ ступеня з російської мови та зарубіжної літератури

Диплом ІІІ ступеня

Яремова Катерина, учениця 4-А класу гімназії, диплом ІІІ ступеня з української мови
Галатюк Віталіна, учениця 5-А класу гімназії, диплом ІІІ ступеня з англійської мови
Гедз Владислава, учениця 5-А класу гімназії, диплом ІІІ ступеня з німецької мови
Король Антон, учень 7 класу гімназії, диплом ІІІ ступеня з англійської мови
Маївка Микола, учень 5-Б класу гімназії, диплом ІІІ ступеня з трудового навчання

2017 – 2018 навчальний рік

Призери ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

Диплом ІІ ступеня

Беркута Володимир, учень 3-Б класу гімназії, диплом ІІ ступеня з математики
Гедз Владислава, учениця 6-А класу гімназії, диплом ІІ ступеня з історії
Маївка Микола, учень 6-Б класу гімназії, диплом ІІ ступеня з трудового навчання

Диплом ІІІ ступеня

Яремова Катерина, учениця 5-А класу гімназії, диплом ІІІ ступеня з української мови
Джима Вадим, учень 5-Б класу гімназії, диплом ІІІ ступеня з математики
Галатюк Віталіна, учениця 6-А класу гімназії, диплом ІІІ ступеня з англійської мови
Гедз Владислава, учениця 6-А класу гімназії, диплом ІІІ ступеня з німецької  та польської мов
Собловий Євген, учень 7-А класу гімназії, диплом ІІІ ступеня з екології

2018 – 2019 навчальний рік

Призери ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

Диплом ІІ ступеня

Беркута Володимир, учень 4-Б класу гімназії, диплом ІІ ступеня з математики
Гедз Владислава, учениця 7-А класу гімназії, диплом ІІ ступеня з історії

Диплом ІІІ ступеня

Житченко Богдан, учень 4-Б класу гімназії, диплом ІІІ ступеня з української мови
Глівінська Анна, учениця 5-А класу гімназії, диплом ІІІ ступеня з української  та польської мов
Яремова Катерина, учениця 6-А класу гімназії, диплом ІІІ ступеня з української мови
Пасіщук Алла, учениця 3-Б класу гімназії, диплом ІІІ ступеня з математики
Джима Вадим, учень 6-Б класу гімназії, диплом ІІІ ступеня з математики
Платонов Владислав, учень 7-Б класу гімназії, диплом ІІІ ступеня з математики, з астрономії, з економіки та фізики
Беркута Володимир, учень 4-Б класу гімназії, диплом ІІІ ступеня з географії , фізики та хімії
Цішевська Дарина, учениця 5-А класу гімназії, диплом ІІІ ступеня з історії та англійської мови
Гедз Владислава, учениця 7-А класу гімназії, диплом ІІІ ступеня з правознавства
Петрук Софія, учениця 5-А класу гімназії, диплом ІІІ ступеня з німецької мови
Маївка Микола, учень 7-Б класу гімназії, диплом ІІІ ступеня з трудового навчання

2019 – 2020 навчальний рік

Призери ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

Диплом І ступеня

Цішевська Дарина, учениця 6-А класу гімназії, диплом ІІ ступеня з історії

Диплом ІІ ступеня

Беркута Володимир, учень 5-Б класу гімназії, диплом ІІ ступеня з математики
Цішевська Дарина, учениця 6-А класу гімназії, диплом ІІ ступеня з англійської мови

Диплом ІІІ ступеня

Житченко Богдан, учень 5-Б класу гімназії, диплом ІІІ ступеня з української мови
Петрук Софія, учениця 6-А класу гімназії, диплом ІІІ ступеня з російської мови
Пасіщук Алла, учениця 4-Б класу гімназії, диплом ІІІ ступеня з математики
Беркута Володимир, учень 5-Б класу гімназії, диплом ІІІ ступеня з географії 
Барзак Аліна, учениця 5-А класу гімназії, диплом ІІІ ступеня з англійської мови
Гапонюк Наталія, учениця 7-Б класу гімназії, диплом ІІІ ступеня з географії