20 листопада у гімназії був проведений захід «Права дитини у вигляді цікавих запитань і завдань», приурочений до Всесвітнього дня прав дитини, Паламарчук Наталією Юріївною.

Учнями було обговорено багато різних питань, що стосуються прав дитини. Зокрема, учні  ознайомилися з Конституцією України та Конвенцією ООН про права дитини, в яких прописані дитячі права на освіту, розвиток власних здібностей, користування рідною мовою, сповідування певної релігії тощо. Також діти повторили основні загальнолюдські права, що має кожна особа, а також згадали визначення таких понять як «громадянин», «громадянство», «родина», «рід» та інші.

У ході спілкування Наталія Юріївна торкнулася теми імені, що належить людині. Вона розповіла, що при народженні кожній дитині дається ім’я, але якщо воно не подобається, то по досягненні віку 16-ти років його можна змінити.