У час наукових злетів, технічного прогресу і високих технологій зла і жорстокості не поменшало, вони на кожному кроці чатують на юні людські душі. Зло – багатолике, воно проявляється як егоїзм, душевна черствість, байдужість – страшні хвороби сучасності. І зароджуються вони тоді, коли дитина робить перші кроки в житті. Жорстокість, садизм підлітків – це вже квіточки, а коріння – у дитинстві. Тому треба учнів учити не бути слабкодухими, без принциповими, байдужими та жорстокими, виганяти зі своїх душ егоїзм, заздрість – корені безвілля, страху, бездуховності.

Тому у п’ятницю, у Міжнародний день добра,  ми ознайомили учнів із традиціями доброчинності як історичними та духовними надбаннями українського народу, його національною спадщиною, навчили критично ставитися до своїх вчинків, аналізувати матеріали із різних джерел, розвивали почуття доброти.