Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, сьогодні, 27 квітня, у Полонському ліцеї №1 – відбувся День цивільного захисту.

Учні та педагогічний колектив закладу удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров’я та життя.

Провели об’єктове тренування, відпрацювали модель надзвичайної ситуації «Пожежа».

Медичний працівник ліцею Юрій Петрищев разом з учнями 10 класу провели практичне заняття «Надання першої медичної допомоги – шанс на порятунок життя».

Вчитель основ здоров’я Тетяна Руда провела з учнями 5-В класу квест-гру «Наша безпека – в наших руках». Виставка малюнків «Безпека понад усе».