×

Попередження

JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: home/polgi180/public_html

       

Атестація педагогічних працівників – джерело педагогічної майстерності. Якщо ви хочете, щоб педагогічна праця давала вчителю насолоду, щоб повсякденне проведення уроків не перетворюється на нудну одноманітну повинність, виведіть кожного вчителя на щасливу стежку дослідника.

В. Сухомлинський

Кіномитці високо шанують нагороду „Оскар”, бо вона – результат оцінки професіоналів професіоналами!

Напевне, саме тому ми так відповідально готуємося до кожної атестації, адже нас як професіоналів оцінюватимуть колеги – теж професіонали.

Професійна кар’єра є складовою життєвої стратегії педагога. Вона ґрунтується на особистісному зростанні, предметному й успішному самовдосконаленні, пов’язана з наполегливою працею, досягненням реальних результатів, наповнена духовністю, супроводжується зростанням життєвого і професійного успіху, суспільного визнання, пошаною, нагородами, любов’ю вихованців.

21 березня у Полонському ліцеї №1 відбулось підсумкове засідання атестаційної комісії, яке є потужним мотивом фахового й особистісного зростання кожного педагогічного працівника.

Атестація для педагога – це важливий етап його професійного життя, точка опори для подальших здобутків і звершень на педагогічній ниві, це підсумок професійної майстерності педагога, демонстрація його найкращих професійних умінь.

Отже, бажаємо усім педагогам мирного неба над головою, творчих злетів, професійних успіхів та постійного самовдосконалення!

Хай найбільшою винагородою у професії кожного стане усвідомлення свого впливу на становлення освіченої та сильної української молоді!

Фоторепортаж