З 18 по 22 жовтня в Полонській гімназії проходив тиждень початкового навчання. Це була захоплююча «Подорож навколо світу за 5 днів».

Понеділок був присвячений «Мовним перлинам». Діти здобували їх, здійснивши віртуальне занурення в країни Морфологію, Синтаксис, Фразеологію; розгадували ребуси, грали мовні ігри, навіть здійснили «Велике прання». Цей день був незвичайний, яскравий, пізнавальний.

Вівторок був присвячений найголовнішому, що має кожен, – здоровю. Він проходив під девізом «Багатство країни – здоровя людини». Школярі говорили про те, як потрібно дбати про власне здоровя, вивчали нові спортивні ігри, змагалися в естафетах.

У середу кожен міг спробувати себе у ролі дослідника, мандрівника, винахідника. Діти із захопленням долучилися до проведення досліджень, експериментів, готували повідомлення про винаходи людства. День минув в атмосфері радості і пізнання.

У четвер кожен клас зробив зупинку в якійсь цікавій країні і досліджував її традиції і культуру. На допомогу прийшли LEGO-технології. Адже кожна країна має визначні місця, якими пишається та за якими її пізнають у світі, а маленькі цеглинки конструктора - це чудовий будівельний матеріал. Завдяки дитячій фантазії та технічній думці ми змогли завітати до Китаю, Швеції, Австралії, Японії, України, Франції. Учні завзято долучилися до роботи, шукали цікаву інформацію про країни, будували їх державні прапори та архітектурні пам’ятки.

«Фантастичний світ природи очима дітей» – таку назву мав останній день тижня початкового навчання. Адже під час подорожі можна стільки побачити цікавого, нереального, казкового! Овочі та фрукти ожили в чудернацьких проектах: «Весела сімейка», «Овочеві фантазії», «Ходить гарбуз по городу», «Дивовижні подарунки осені», «Осінь очима дітей», виявивши неабиякі дитячі таланти. День минув весело і яскраво.