Учасники освітнього процесу Полонської гімназії взяли участь в  огляді-конкурсі виставки декоративно-ужиткового  та образотворчого  мистецтва закладів загальної середньої освіти та Будинку творчості школярів  "Вплітаємо у віночок творчості  барви  Полонщини".  Наші талановиті діти взяли активну участь у програмі заходу, який складався з різних частин: театралізації вступної частини дійства,  виставки  творчих робіт  , а також  майстер-класів. Анастасія Бондар, Володимир Якуш, Єлизавета Кармазіна, Дарина Домбровська, Ірина Добровольська, Софія Тимощук - наші величезні молодці, які своїми вміннями творили яскраву палітру талантів Полонщини. Дякуємо Антоніні РИБАЧОК- вчителю трудового навчання за  прекрасно організований  майстер-клас по виготовленню прикрас в стилі "Бохо". Дякуємо відділу освіти за командний дух, який вирував за лаштунками дійства!