×

Попередження

JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: home/polgi180/public_html

28 жовтня педагоги гімназії взяли активну участь у роботі психологічного воркшопу «Робота з дітьми групи ризику», який провела психолог Гончаренко Ніна Юріївна. Учасники ознайомилися з категоріями дітей «групи ризику», визначили причини їх виникнення. Також обмінювалися особистим досвідом роботи та виконували  практичні задання.

23 жовтня  відбулося засідання педагогічної ради з порядком денним:

1.  Про попередження насильства, булінгу в освітньому середовищі (доповідач Ржегак О.М.;  співдоповідач Гончаренко Н.Ю.)

2. Про дистанційну форму здобуття загальної середньої освіти (доповідач Бондар І.І.)                                                                                                               

3. Про рівневі оцінювання учнів 3-4 класів НУШ (доповідач Жалюк С.Л.)

Засідання відбулося з дотриманням карантинних вимог.

Рішення відзначати Всесвітній день захисту тварин було прийнято 4 жовтня на Міжнародному конгресі прибічників руху на захист природи, який проходив у Флоренції в 1931 році. Товариства захисту тварин багатьох країн світу заявили про готовність щороку організовувати масові заходи для захисту довкілля, підвищення активності в захисті тварин. В Україні День захисту тварин, які є однією з важливих складових довкілля та екосистем, відзначають також щороку 4 жовтня  - це привід не тільки згадати про домашніх улюбленців та диких особин, а й замислитися про екологічну ситуацію у всьому світі. Адже через зміни клімату, вирубку лісів не тільки гинуть представники фауни, а й зникають цілі види. Постійний їхній захист передбачає стаття 51 Закону України «Про тваринний світ», згідно з яким ведеться державний облік та кадастр тваринного світу.

5-6 жовтня в 1-В, 2-В та 4-В класах гімназії (кл. керівники Дудко Н.В., Кухар М.В. та Шермер А.М.) було проведено ІІІ Всеукраїнський урок доброти "Гуманне та відповідальне ставлення до тварин". До заняття діти підготували виставку фотокарток та малюнків своїх улюбленців.

Давайте не забувати про те, що ми одна велика сімʼя на маленькій планеті і, роблячи добру справу, допомагаючи нашим братам меншим, ми допомагаємо собі.

За особисті трудові досягнення у професійній діяльності, вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі та з нагоди Дня працівника освіти Подякою Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації нагороджено Березову Світлану Євгенівну, вчителя зарубіжної літератури. 

За багаторічну сумлінну працю, високі професійні та організаторські здібності, вагомий особистий внесок у розвиток освіти Полонської громади та з нагоди Дня працівника освіти Грамотою Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади та цінним подарунком нагороджено Дзізінківську Оксану Віталіївну, вчителя англійської мови.

За вагомий внесок у навчання та виховання підростаючого покоління, особисті трудові досягнення у сфері освіти, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди Дня працівника освіти Грамотою відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади та грошовою премією нагороджено Жалюк Світлану Леонідівну, заступника директора з навчально-виховної роботи та Івчука Володимира Івановича, заступника директора з господарської діяльності.

Щиро вітаємо наших колег із нагородами та бажаємо незгасимого оптимізму, творчої наснаги, вагомих досягнень у здійсненні задуманого та нових здобутків у роботі й наукових пошуках.

        Шановні батьки майбутніх першокласників!

 

Якщо Ви бажаєте, щоб ваша дитина навчалась саме в Полонській гімназії, то ця інформація для Вас.

З метою прогнозування мережі класів, підготовки вчителів, ми проводимо моніторинг щодо наповнюваності майбутніх перших класів. Тільки у нас, крім освітньої програми Нової української школи (НУШ), у початковій школі навчання здійснюється ще і за науково-педагогічним проєктом «Інтелект України».

Тож, якщо ви визначились з вибором закладу освіти для своєї дитини на користь нашої гімназії - прохання повідомити про це  у довільній формі на електронну адресу polgim.zosh1@gmail.com, вказавши прізвище, ім'я та по батькові дитини, адресу проживання та освітній напрямок (НУШ, Інтелект України) або зателефонувати за номером тел. 2-01-15.

 Прийом заяв буде проводитись у лютому місяці 2021 року, тоді ви зможете подати оригінал заяви.

Адміністрація