10 жовтня 2015 року відбувся вечір для учнів 5-7 класів "Посвята в старшокласники".  Учням 5 класу гімназії довелося пройти ряд випробувань, щоб старійшини прийняли їх в ряди старшокласників.

На завершення вечора учні 9 класу  проголосили клятву всіх старшокласників: ставитися з повагою до вчителів та своїх однокласників, бути гордістю своєї школи, ніколи не запізнюватися на уроки, завжди виконувати домашнє завдання, отримувати тільки дванадцятки. Вечір залишив незабутні враження у винуватців свята та всіх  присутніх.