Дев’ять років у школі – це шлях від перших літер у букварі до пізнання законів життя, всього того, що надбало людство за довгий період свого розвитку. 17 червня в гімназії відбулося урочисте вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту учням 5-х класів. Із напутнім словом до учнів звернувся директор гімназії Ігор Іванович Бондар. Він побажав успіхів і натхнення у подальшому навчанні, вірних друзів, оптимізму, невичерпної енергії та міцного здоров’я. Свято пройшло в теплій та привітній атмосфері. 68 гімназистів отримали свій перший документ, що свідчить про перший крок у доросле життя.

5 випускників отримали свідоцтва з відзнакоюВерещак Іванна (5-А), Горбач Олександра (5-А), Пасіщук Алла (5-Б), Сітанська Яна (5-Б), Цабун Олексій (5-Б).

Бажаємо всім випускникам нових перемог, цікавих та змістовних літніх канікул!