З метою виявлення, підтримки і розвитку культурно-освітнього рівня обдарованої учнівської молоді, підвищення інтересу до перекладацької діяльності, а також популяризації діяльності світового українства протягом 2020-2021 н.р. проведено  ряд конкурсів, в яких наші учні здобули такі результати:

- диплом ІІ ступеня – Ельман Роман, уч. 5-Б класу гімназії – обласний конкурс з біології та екології (вч. Бондар Н.В.)

- диплом ІІІ ступеня – Горбач Олександра, уч. 5-А класу гімназії – обласний конкурс «Еврика в астрономії» (вч. Кондратюк Л.І.)

- диплом ІІІ ступеня – Сітанська Яна, уч. 5-Б класу гімназії – обласний конкурс художнього перекладу (польська мова) (вч. Молодоженя О.В.)

- диплом ІІІ ступеня – Бушмін Назар, уч. 5-А класу гімназії – обласний конкурс відеороликів (номінація «Благодійні відеоролики») (вч. Ржегак О.М.)

- диплом ІІІ ступеня – Карнаух Софія, уч. 6-А класу гімназії – обласний конкурс відеороликів (номінація «Благодійні відеоролики») (вч. Ржегак О.М.)

- диплом ІІ ступеня – Вощатинська Дар'я, уч. 5-А класу гімназії – Всеукраїнський конкурс «Закордонне українство: вчора, сьогодні, завтра» (вч. Кондратюк Л.І.)

Переможці! Вітаємо кожного окремо і всіх разом! Коли разом збираються цілеспрямовані особистості, створюється особливий потенціал, і ця енергія робить світ кращим, добрішим, досконалішим. Ми впевнені, що досвід участі в цих конкурсах вас багато чому навчив. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому – вчіться, дізнавайтесь нове, розвивайтеся. Успіхів вам, натхнення, творчості і позитиву кожен день!