×

Попередження

JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: home/polgi180/public_html

Щороку 22 січня відзначається День Соборності України – одне із знакових свят українського державотворення. Саме цього дня у 1919 році на майдані Св. Софії в Києві було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та  Західно-Української Народної Республіки.

День Соборності України – день, який символізує єдність земель України. Це одне з найважливіших свят нашої країни, яке підкреслює, що ми всі – це один народ і ніякі рубежі не зможуть нас розділити.

"Схід і Захід разом" - під такою назвою пройшов в гімназії онлайн-захід,  приурочений 102-річниці Дня Злуки. Захід проходив в формі Ланцюга Єдності,  який вдалося здійснити між Полонською гімназією  Полонської громади  Хмельницької області  та громадською організацією "Чарівні руни" Званівської громади Донецької області.  Це був дійсно душевний і емоційний живий ланцюг, Захід об’єднався зі Сходом в спосіб, який диктує час та обставини. Ми обмінялись привітаннями,  побажаннями, згадали події столітньої давнини та пережили емоції єднання. І хоча між нами майже 1000 км відстані,  ми переконались ще раз , що ми один народ, у нас одна єдина Соборна держава, у нас світлі погляди на її  сьогодення і майбутнє, яке нам будувати Разом.

 

 Величезне спасибі нашим  друзям.