×

Попередження

JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: home/polgi180/public_html

Здобувачі освіти гімназії вкотре показали чудові результати на районних олімпіадах:

УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА:

Коркішко Максим, здобувач освіти 3-Б класу гімназії, (вчитель Молодоженя О.В.) - диплом ІІІ ст.

Луценко Андрій, здобувач освіти 4-Б класу гімназії, (вчитель Огойко Н.В.) - диплом ІІІ ст.

Крепчук Анастасія, здобувач освіти 6-Б класу гімназії, (вчитель Демчук Н.П.) - диплом ІІІ ст.

Петрук Софія, здобувач освіти 7-А класу гімназії, (вчитель Демчук Н.П.) - диплом ІІІ ст.

ГЕОГРАФІЯ

Шермер Володимир, здобувач освіти 4-Б класу гімназії, (вчитель Бученко В.В.) - диплом ІІ ст.

Шестопал Захар, здобувач освіти 5-Б класу гімназії, (вчитель Бученко В.В.) - диплом ІІІ ст.

Зінчук Денис, здобувач освіти 7-Б класу гімназії, (вчитель Бондар І.І.) - диплом ІІІ ст.

БІОЛОГІЯ

Луценко Андрій, здобувач освіти 4-Б класу гімназії, (вчитель Бондар Н.В.) - диплом ІІ ст.

Ельман Роман, здобувач освіти 5-Б класу гімназії, (вчитель Бондар Н.В.) - диплом ІІІ ст.

Дзюбак Віталіна, здобувач освіти 6-А класу гімназії, (вчитель Бондар Н.В.) - диплом ІІ ст.

Данилюк Іванна, здобувач освіти 7-Б класу гімназії, (вчитель Бондар Н.В.) - диплом ІІ ст.

МАТЕМАТИКА:

Добровольський Максим, здобувач освіти 2-Б класу гімназії, (вчитель Цибульська Л.Л.) - диплом ІІ ст

Луценко Андрій, здобувач освіти 4-Б класу гімназії, (вчитель Маївка С.В.) - диплом ІІ ст.

Пасіщук Алла, здобувач освіти 5-Б класу гімназії, (вчитель Хмиз В.А.) - диплом ІІІ ст.

Беркута Володимир, здобувач освіти 6-Б класу гімназії, (вчитель Хмиз В.А.) - диплом І ст.

Кліщ Максим, здобувач освіти 7-Б класу гімназії, (вчитель Соколовська Г.В.) - диплом ІІІ ст.

ФІЗИКА

Шермер Володимир, здобувач освіти 4-Б класу гімназії, (вчитель Дудко Н.В.) - диплом ІІІ ст.

Збанко Владислав, здобувач освіти 5-Б класу гімназії, (вчитель Шермер А.М.) - диплом ІІ ст.

Беркута Володимир, здобувач освіти 6-Б класу гімназії, (вчитель Шермер А.М.) - диплом І ст.

ІСТОРІЯ

Луценко Андрій, здобувач освіти 4-Б класу гімназії, (вчитель Гринчук Л.В.) - диплом ІІ ст.

Пасіщук Алла, здобувач освіти 5-Б класу гімназії, (вчитель Коблай О.М.) - диплом ІІІ ст.

Карнаух Софія, здобувач освіти 6-А класу гімназії, (вчитель Ржегак О.М.) - диплом ІІІ ст.

Цішевська Дарина, здобувач освіти 7-А класу гімназії, (вчитель Ржегак О.М.) - диплом ІІ ст.

ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Ромах Павло, здобувач освіти 7-Б класу гімназії, (вчитель Кухар М.В.) - диплом ІІІ ст.

ХІМІЯ

Коркішко Максим, здобувач освіти 3-Б класу гімназії, (вчитель Вишневська О.П.) - диплом ІІІ ст.

Дзюбак Віталіна, здобувач освіти 6-А класу гімназії, (вчитель Вишневська О.П.) - диплом ІІІ ст.

 

Переможці ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка (районний тур):

Ковальчук Софія, здобувач освіти 1-B класу гімназії, (вчитель Демчук Н.П.) - диплом ІІ ст.

Качуровська Ангеліна, здобувач освіти 2-А класу гімназії, (вчитель Маліновська А.А.) - диплом ІІ ст.

Коркішко Максим, здобувач освіти 3-Б класу гімназії, (вчитель Молодоженя О.В.) - диплом ІІ ст.

Горбач Олександра, здобувач освіти 5-А класу гімназії, (вчитель Молодоженя О.В.) - диплом ІІІ ст.

 

Переможці ХХІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика (районний тур):

Карнаух Аміна, здобувач освіти 3-Б класу школи І ст, (вчитель Павленко І.П.) - диплом ІІ ст.

Павелко Богдан, здобувач освіти 4-Б класу школи І ст, (вчитель Накладова М.В.) - диплом ІІ ст.

Ковальчук Софія, здобувач освіти 1-B класу гімназії, (вчитель Демчук Н.П.) - диплом ІІ ст.

Вещицька Дарія, здобувач освіти 2-А класу гімназії, (вчитель Маліновська А.А.) - диплом ІІІ ст.

Житченко Артем, здобувач освіти 3-Б класу гімназії, (вчитель Демчук Н.П.) - диплом ІІІ ст.

Луценко Андрій, здобувач освіти 4-Б класу гімназії, (вчитель Огойко Н.В.) - диплом ІІІ ст.

Горбач Олександра, здобувач освіти 5-А класу гімназії, (вчитель Молодоженя О.В.) - диплом ІІ ст.

Житченко Богдан, здобувач освіти 6-Б класу гімназії, (вчитель Кукуруза Л.І.) - диплом ІІ ст.

Цішевська Дарина, здобувач освіти 7-А класу гімназії, (вчитель Демчук Н.П.) - диплом ІІ ст.

 

МАН

Луценко Андрій, здобувач освіти 4-Б класу гімназії, (секція «Екологія», педагогічний керівник Маївка С.В.) – диплом І ст.

Степанчук Анастасія, здобувач освіти 5-В класу гімназії, (секція «Психологія», педагогічний керівник Гончаренко Н.Ю.) - диплом І ст.

Дзізінківська Софія, здобувач освіти 6-А класу гімназії, (секція «Хімія», педагогічний керівник Вишневська О.П.) - диплом І ст.

Дзюбак Віталіна, здобувач освіти 6-А класу гімназії, (секція «Валеологія», педагогічний керівник Бондар Н.В.) - диплом І ст.

Карнаух Софія, здобувач освіти 6-А класу гімназії, (секція «Соціологія», педагогічний керівник Олійник Я.Ю.) - диплом І ст.

Оруська Адріана, здобувач освіти 6-А класу гімназії, (секція «Польська мова», педагогічний керівник Молодоженя О.В.) - диплом І ст.

Добровольська Ірина, здобувач освіти 6-Б класу гімназії, (секція «Економічна теорія та історія економічної думки», педагогічний керівник Салюк Л.В.) - диплом І ст.

Тимощук Софія, здобувач освіти 6-Б класу гімназії, (секція «Українська мова», педагогічний керівник Маліновська А.А.) - диплом І ст.

Кравчук Дар’я, здобувач освіти 4-Б класу гімназії, (секція «Теоретична фізика», педагогічний керівник Дудко Н.В.) - диплом ІІ ступеня

Карнафель Богдана, здобувач освіти 6-Б класу гімназії, (секція «Мистецтвознавство», педагогічний керівник Гринчук Л.В.) - диплом ІІ ст.

Крепчук Анастасія, здобувач освіти 6-А класу гімназії, (секція «Історичне краєзнавство», педагогічний керівник Коблай О.М.) – диплом ІІІ ст.

Домбровська Дарина, здобувач освіти 6-Б класу гімназії, (секція «Англійська мова», педагогічний керівник Яськова Л.М.) - Грамота ВОМС ВК ОТГ

Щиро вітаємо!!!!

Бажаємо і надалі натхнення, віри у свої сили, невичерпної енергії,

упевненості у подальших конкурсних випробуваннях!