Інформатика – дуже сучасна галузь знань. 9-11 листопада  7 учнів  нашого закладу (координатор Кухар Марія Вікторівна) взяли активну участь у Міжнародному конкурсі з інформатики та комп’ютерної вправності «Бебрас-2020». Мета конкурсу - популяризація і поглиблення знань з інформатики, інформаційних та комп’ютерних технологій серед учнів, поширення та впровадження національних освітніх технологій за кордоном, аналізу та запровадження сучасних прогресивних освітніх зарубіжних технологій в Україні.

У зв’язку із введеним на території району «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки поширення COVID-19, заклад освіти працює з використанням технологій дистанційного навчання. Під час конкурсу учні виконували завдання відповідно до своєї вікової категорії: “Бобреняточко” (2-3 класи, 1 учасник), “Бобренятко” (4-5 класи, 3 учасники),  “Бобрик” (8-9 класи, 3 учасники). В залежності від віку варіювалися рівень складності та кількість завдань конкурсу.

Завдання запропоновані учням були дуже цікавими, інтерактивними та подекуди змушували серйозно замислитися над умовою. Діти із завзяттям та захопленням занурювалися у атмосферу алгоритмічного мислення. Сподіваємося, що всі учні справились із завданням,