×

Попередження

JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: home/polgi180/public_html

Рішення відзначати Всесвітній день захисту тварин було прийнято 4 жовтня на Міжнародному конгресі прибічників руху на захист природи, який проходив у Флоренції в 1931 році. Товариства захисту тварин багатьох країн світу заявили про готовність щороку організовувати масові заходи для захисту довкілля, підвищення активності в захисті тварин. В Україні День захисту тварин, які є однією з важливих складових довкілля та екосистем, відзначають також щороку 4 жовтня  - це привід не тільки згадати про домашніх улюбленців та диких особин, а й замислитися про екологічну ситуацію у всьому світі. Адже через зміни клімату, вирубку лісів не тільки гинуть представники фауни, а й зникають цілі види. Постійний їхній захист передбачає стаття 51 Закону України «Про тваринний світ», згідно з яким ведеться державний облік та кадастр тваринного світу.

5-6 жовтня в 1-В, 2-В та 4-В класах гімназії (кл. керівники Дудко Н.В., Кухар М.В. та Шермер А.М.) було проведено ІІІ Всеукраїнський урок доброти "Гуманне та відповідальне ставлення до тварин". До заняття діти підготували виставку фотокарток та малюнків своїх улюбленців.

Давайте не забувати про те, що ми одна велика сімʼя на маленькій планеті і, роблячи добру справу, допомагаючи нашим братам меншим, ми допомагаємо собі.