Полонська гімназія по-новому зустріла своїх здобувачів освіти . Свято складалося з двох частин: офіційної та інтерактивної. До участі в традиційній лінійці були залучені учні 1 та 11 класів. Для решти учнів у цей же час мав місце перший урок, присвячений проблемі, яка цьогоріч здійснила виклик для всього людства " COVID-19". По завершенню 1 уроку усі учні взяли участь в "Інтелектуальному пікніку". На внутрішньому подвір'ї гімназії закипіла "мозкова атака". За попередньо визначеними маршрутами класні керівники спільно з дітьми пройшли 8 локацій: "Школа мрій", де діти втілили на папері свої мрії про ідеальну школу, в локації "Музична толока" відбувалась інтерактивна гра на знання української музики, "Еврика" - діти тренували пам'ять над математичними хитрощами, "Туманний альбіон" занурив наших дітей в англійську дійсність, "Словограй " дав змогу насолодитися глибинами української словесності, " Спортивний олімп" приніс всім перемоги за виконані вправи, а "Біохімічна лабораторія " занурила у важливі процеси людського буття. По завершенню маршруту кожен клас отримав "Ключик до знань" та мав можливість зробити спільне фото біля фотозони, облаштованої у дворі гімназії. Дитячий сміх, позитивні емоції від довгоочікуваної зустрічі, свіже повітря та атмосфера толерантності запанували сьогодні на шкільному подвір'ї. За лаштунками дійства був наш працьовитий, відповідальний, креативний колектив Полонської гімназії. Дякуємо всім за вдалий старт!!!!Бажаємо усім стабільного, спокійного, активного та плідного нового навчального року!!!