У затишній залі гімназії 22 липня 2020 року випускникам 7-х класів гімназії видано свідоцтва про повну загальну середню освіту. Ось і настав день розставання з гімназією, рідними, затишними стінами, гомінкими коридорами, щирими друзями, добрими наставниками, люблячими батьками, рідною домівкою. Попереду – самостійне життя. Хай же воно буде сповнене радістю, щастям, творчою працею!

У 2019/2020 навчальному році п’ять випускників отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнаками і нагороджені золотими (4 учнів) за високі досягнення в навчанні та 1 учень срібною медаллю за досягнення в навчанні.

З привітанням та мудрими порадами звернувся до присутніх директор гімназії Ігор Бондар.

Дорогі школярі, так нехай ці роки запам'ятаються вам як найпрекрасніша пора вашого дитинства. Цікавого та плідного навчання, корисних знань, нових звершень та гарного настрою.

Урочистості пройшли у вузькому колі з дотриманням всіх протиепідемічних заходів.