×

Попередження

JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: home/polgi180/public_html

Для МОН здоров’я наших випускників та педагогів – абсолютний пріоритет. Саме тому всі пункти проведення ЗНО будуть забезпечені необхідними засобами для проведення тестування у безпечних умовах. Зокрема, у пунктах будуть медичні маски, безконтактні термометри, дезінфікуючі засоби та захист для медиків. 

Вже цього тижня засоби захисту прямують до обласних державних адміністрацій, звідки їх доставлять у кожен пункт проведення ЗНО. 

Усе це вдалось забезпечити завдяки допомозі наших партнерів – Групи Нафтогаз, ЮНІСЕФ Україна та Посольства Швейцарії. Ми вдячні їм за допомогу, а також вам – за те, що у цей непростий час ми залишаємося єдиною командою та разом працюємо над вирішенням непростих викликів.

Більше про те, як пункти тестування забезпечуватимуть засобами захисту, можна прочитати на сайті МОН. Загальні правила проведення ЗНО в умовах карантину можна прочитати у рекомендаціях Головного державного санітарного лікаря України на сайті МОЗ (офіційний документ), або ж у доступнішому форматі та з інфографікою на сайті МОН.