Щиро вітаємо зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою!

Цей навчальний рік був незвичним для всіх, але він завершився, і наші вчителі, школярі та батьки з гідністю пройшли це випробування. Вони  витримали виклики сучасності, освоїли різноманітні дистанційні форми навчання і з успіхом засвоїли програмовий матеріал. Хочеться подякувати батькам, які спонукали дітей до науки, вчителям, які незважаючи ні на що ділилися своїми знаннями, опановували нові форми і методи. Дякуємо гімназистам за наполегливість і старанність у навчанні.та бажаємо гарного й цікавого відпочинку, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання.

Для випускників ці дні особливі, бо для них відкриваються дороги в доросле життя зі своїми викликами, складнощами та проблемами. Щиро бажаємо випускникам знайти свою життєву стежину, а головне - стати гідними громадянами нашої держави. Адже саме від ваших ідей, творчості думки, працьовитості залежить майбутнє України, рідного краю. Щасливої життєвої долі вам та вагомих успіхів!