Справжня гармонія з довкіллям починається з глибокого розуміння природи і свого місця в ній.

Про такі, здавалося б, очевидні речі, але не усім зрозумілі, намагалися розібратися учні Полонської гімназії, ЗОШ І-ІІІ ст. №2, №3, №4, НВК №2 на міжшкільній конференції "Вершники екологічного апокаліпсису: Еко-місто чи Еко-безлад", що відбулася 4 березня 2020 року  у  стінах  гімназії  під  керівництвом  Світлани  Маївки,  Марії  Кухар  та  Наталії Дудко.

До роботи конференції долучились представники Полонської міської ради Віктор Яськов та Олександр Дацик, які здійснили екскурсійну поїздку школярів до світтєзвалища та дали відповіді на всі запитання стосовно екологічної ситуації регіону.

Конференцію проведено з метою формування свідомого та відповідального поводження мешканців міста Полонного з твердими побутовими відходами задля підвищення рівня їх вторинної переробки.