×

Попередження

JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: home/polgi180/public_html

  У ще зимові дні, коли весна ближче з кожним днем, з кожним все більш впевненим променем сонця, з кожним все більш світлим і довгим вечором, в серцях людей прокидається  вічний голод ніжності, любові і ласки. Чомусь саме в цей час душа хоче тепла. І в ці дні кожен переживає любов гостріше: хтось ту, яка в самому розквіті, хтось ту, яка тільки має прийти. 
   20 лютого в Полонській гімназії відбулося засідання дискусійного клубу "Мелодія кохання". Старшокласники, вчителі та практичні психологи Полонської гімназії, Полонської ЗОШ І-ІІ ступенів №6, Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, Полонського НВК №2 "Загльноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7-дошкільний навчальний заклад" та Новоселицької ЗОШ І-ІІІ ступенів взяли активну участь у дискусії щодо особливостей підліткового кохання, диференціації поняття "кохання" та "закоханість", здійснили подорож до книг про перше кохання через призму психології.
  Ведучими були вчитель зарубіжної літератури Світлана Євгенівна Березова та практичний психолог гімназії Ніна Юріївна Гончаренко. Учасники активно обговорювали питання дискусії.  Панувала творча, невимушена атмосфера. 

 

Автор : joomla блоги