×

Попередження

JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: home/polgi180/public_html

Звіт педагога – це форма представлення досвіду, що відображає цілісну систему роботи. Головна мета – ознайомити колег з результатами методичної діяльності з обраної проблеми або теми, визначити професійну компетентність та провести самоаналіз  педагогічної діяльності.

Завданням педагога, зацікавленого в результатах своєї праці, є постійний творчий пошук, системна робота, апробація нових, нетрадиційних форм і прийомів навчання та виховання і, водночас, вдосконалення та відшліфування давно відомих, традиційних. 

Досягнення висот педагогічної майстерності потребує максимальних особистих зусиль, енергії, природних нахилів і здібностей, величезної працездатності і, найголовніше, – безмежне бажання стати педагогом-майстром.

Педагогічна майстерність – це високе мистецтво навчання і виховання, доступне кожному педагогові, що постійно вдосконалюється; це єдність знань, методичних умінь, мовної культури, педагогічної техніки, такту й оптимізму.

Висока результативність у роботі дає педагогу привід називатися майстром. Майстерність – це почерк професіонала в будь-якій діяльності.

Для того, щоб наші вихованці досягли успіху, ми – педагоги ніколи не повинні зупинятися на досягнутому, постійно бути в творчому пошуку, займатися самовдосконаленням. Адже за нами покоління з життєздатних, свідомих та творчих людей – наше майбутнє, майбутнє України.

Автор : joomla блоги