×

Попередження

JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: home/polgi180/public_html

Здобувачі освіти гімназії вкотре показали чудові результати на районних олімпіадах:

АНГЛІЙСЬКА МОВА

Горбач Олександра, здобувач освіти 4-А класу гімназії, (вчитель Гаврилюк М.М.) - диплом ІІ  ст.

Барзак Аліна, здобувач освіти 5-А класу гімназії, (вчитель Дзізінківська О.В.) - диплом І ст.

Цішевська Дарина, здобувач освіти 6-А класу гімназії, (вчитель Гаврилюк О.А.) - диплом І ст.

Волівач Анастасія, здобувач освіти 6-А класу гімназії, (вчитель Дзізінківська О.В.) - диплом ІІ ст.

НІМЕЦЬКА МОВА

Верещак Іванна, здобувач освіти 4-А класу гімназії, (вчитель Солодка Н.М.) - диплом ІІІ ст.

Карнаух Софія, здобувач освіти 5-А класу гімназії, (вчитель Солодка Н.М.) - диплом ІІІ ст.

Петрук Софія, здобувач освіти 6-А класу гімназії, (вчитель Солодка Н.М.) - диплом ІІ ст.

Кравчук Аліна, здобувач освіти 5-А класу гімназії, (вчитель Солодка Н.М.) - диплом ІІ ст.

МАТЕМАТИКА:

Луценко Андрій, здобувач освіти 3-Б класу гімназії, (вчитель Маївка С.В.) - диплом І ст.

Пасіщук Алла, здобувач освіти 4-Б класу гімназії, (вчитель Хмиз В.А.) - диплом Іст.

Беркута Володимир, здобувач освіти 5-Б класу гімназії, (вчитель Хмиз В.А.) - диплом І ст.

Кліщ Максим, здобувач освіти 6-Б класу гімназії, (вчитель Соколовська Г.В.) - диплом І ст.

Джима Вадим, здобувач освіти 7-Б класу гімназії, (вчитель Соколовська Г.А.) - диплом ІІІ ступеня

УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА:

Луценко Андрій, здобувач освіти 3-Б класу гімназії, (вчитель Огойко Н.В.) - диплом ІІІ ст.

Верещак Іванна, здобувач освіти 4-А класу гімназії, (вчитель Молодоженя О.В.) - диплом ІІІ ст.

Житченко Богдан, здобувач освіти 5-Б класу гімназії, (вчитель Кукуруза Л.І.) - диплом ІІ ст.

Яремова Катерина, здобувач освіти 7-А класу гімназії, (вчитель Кукуруза Л.І.) - диплом ІІІ ст.

ФІЗИКА

Луценко Андрій, здобувач освіти 3-Б класу гімназії, (вчитель Сайчук І.В.) - диплом І ст.

Беркута Володимир, здобувач освіти 5-Б класу гімназії, (вчитель Шермер А.М.) - диплом І ст.

Олійник Олександр, здобувач освіти 6-Б класу гімназії, (вчитель Шермер А.М.) - диплом ІІІ ст.

Левчук Ілля, здобувач освіти 7-Б класу гімназії, (вчитель Шермер А.М.) - диплом І ст.

ІСТОРІЯ

Горбач Олександра, здобувач освіти 4-А класу гімназії, (вчитель Ржегак О.М.) - диплом ІІІ ст.

Карнаух Софія, здобувач освіти 5-А класу гімназії, (вчитель Ржегак О.М.) - диплом ІІІ ст.

Цішевська Дарина, здобувач освіти 6-А класу гімназії, (вчитель Лободзінська І.А.) - диплом ІІІ ст.

Карась Крістіна, здобувач освіти 7-А класу гімназії, (вчитель Лободзінська І.А.) - диплом ІІІ ст.

РОСІЙСЬКА МОВА

Крепчук Анастасія, здобувач освіти 5-А класу гімназії, (вчитель Березова С.Є.) - диплом ІІІ ст.

Петрук Софія, здобувач освіти 6-А класу гімназії, (вчитель Березова С.Є.) - диплом ІІІ ст.

ХІМІЯ

Луценко Андрій, здобувач освіти 3-Б класу гімназії, (вчитель Базюк Л.О.) - диплом ІІ ступеня

Пасіщук Алла, здобувач освіти 4-Б класу гімназії, (вчитель Вишневська О.П.) - диплом ІІІ ст.

Беркута Володимир, здобувач освіти 5-Б класу гімназії, (вчитель Вишневська О.П.) - диплом ІІІ ст.

Мазур Ярослав, здобувач освіти 6-Б класу гімназії, (вчитель Базюк Л.О.) - диплом ІІІ ст.

ГЕОГРАФІЯ

Шестопал Захар, здобувач освіти 4-Б класу гімназії, (вчитель Бученко В.В.) - диплом ІІІ ст.

Беркута Володимир, здобувач освіти 5-Б класу гімназії, (вчитель Бондар І.І.) - диплом І ст.

Зінчук Денис, здобувач освіти 6-Б класу гімназії, (вчитель Бондар І.І.) - диплом ІІ ст.

Гапонюк Наталя, здобувач освіти 7-Б класу гімназії, (вчитель Бондар І.І.) - диплом ІІ ст.

ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ

Карнафель Богдана, здобувач освіти 5-А класу гімназії, (вчитель Рибачок А.В.) - диплом ІІ ст.

Кравчук Аліна, здобувач освіти 7-А класу гімназії, (вчитель Рибачок А.В.) - диплом ІІІ ст.

Андрейченко Богдан, здобувач освіти 5-Б класу гімназії, (вчитель Позигун В.В.) - диплом І ст.

Рибачок Ярослав, здобувач освіти 7-Б класу гімназії, (вчитель Позигун В.В.) - диплом ІІ ст.

БІОЛОГІЯ

Ельман Роман, здобувач освіти 4-Б класу гімназії, (вчитель Бондар Н.В.) - диплом ІІІ ст.

Карнафель Богдана, здобувач освіти 5-А класу гімназії, (вчитель Бондар Н.В.) - диплом ІІІ ст.

Данилюк Іванна, здобувач освіти 6-Б класу гімназії, (вчитель Бондар Н.В.) - диплом ІІ ст.

Левчук Ілля, здобувач освіти 7-Б класу гімназії, (вчитель Бондар Н.В.) - диплом ІІ ст.

ЕКОНОМІКА

Мялькін Дмитро, здобувач освіти 5-Б класу гімназії, (вчитель Салюк Л.В.) - диплом ІІ ст.

Рибачок Ярослав, здобувач освіти 7-Б класу гімназії, (вчитель Салюк Л.В.) - диплом ІІ ст.

ІНФОРМАТИКА

Беркута Володимир, здобувач освіти 5-Б класу гімназії, (вчитель Кухар М.В.) - диплом ІІІ ст.

ПРАВОЗНАВСТВО

Цішевська Дарина, здобувач освіти 6-А класу гімназії, (вчитель Коблай О.М.) - диплом ІІІ ст.

АСТРОНОМІЯ

 Левчук Ілля, здобувач освіти 7-Б класу гімназії, (вчитель Шермер А.М.) - диплом ІІ ст.

 

МАН

Добровольська Ірина, здобувач освіти 5-Б класу гімназії, (секція «Журналістика», педагогічний керівник Демчук Н.П.) - диплом І ст.

Волівач Анастасія, здобувач освіти 7-А класу гімназії, (секція «Англійська мова», педагогічний керівник Дзізінківська О.В.) - диплом І ст.

Гончарук Ольга, здобувач освіти 7-Б класу гімназії, (секція «Математичне моделювання», педагогічний керівник Соколовська Г.В.) - диплом І ст.

Падун Даша, здобувач освіти 7-Б класу гімназії, (секція «Мікроекономіка та макроекономіка», педагогічний керівник Салюк Л.В.) - диплом І ст.

Левчук Ілля, здобувач освіти 7-Б класу гімназії, (секція «Теоретична фізика», педагогічний керівник Шермер А.М.) - диплом ІІІ ступеня

Молодоженя Назар, здобувач освіти 7-Б класу гімназії, (секція «Астрономія та астрофізика», педагогічний керівник Салюк Л.В.) - диплом ІІІ ст.

Герасимчук Максим, здобувач освіти 5-Б класу гімназії, (секція «Експериментальна фізика», педагогічний керівник Шермер А.М.) – Грамота ВОМС ВК ОТГ

 Гаврилюк Владислав, здобувач освіти 7-Б класу гімназії, (секція «Internet-ресурси та WEB дизайн», педагогічний керівник Маївка С.В.) - Грамота ВОМС ВК ОТГ

 

Переможці Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка (районний тур):

Качуровська Ангеліна, здобувач освіти 1-А класу гімназії, (вчитель Маліновська А.А.) - диплом ІІ ст.

Луцак Назарій, здобувач освіти 3-Б класу гімназії, (вчитель Огойко Н.В.) - диплом ІІ ст.

Горбач Олександра, здобувач освіти 4-А класу гімназії, (вчитель Молодоженя О.В.) - диплом ІІ ст.

Житченко Богдан, здобувач освіти 5-Б класу гімназії, (вчитель Кукуруза Л.І.) - диплом І ст.

 

Переможці ХХ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика (районний тур):

Павелко Богдан, здобувач освіти 3-Б класу школи І ст, (вчитель Накладова М.В.) - диплом ІІ ст.

Кохан Дар’я, здобувач освіти 4-Б класу школи І ст, (вчитель Біленька О.І.) - диплом ІІІ ст.

Качуровська Ангеліна, здобувач освіти 1-А класу гімназії, (вчитель Маліновська А.А.) - диплом І ст.

Житченко Артем, здобувач освіти 2-Б класу гімназії, (вчитель Демчук Н.П.) - диплом ІІ ст.

Луцак Назарій, здобувач освіти 3-Б класу гімназії, (вчитель Огойко Н.В.) - диплом ІІ ст.

Горбач Олександра, здобувач освіти 4-А класу гімназії, (вчитель Молодоженя О.В.) - диплом ІІІ ст.

Житченко Богдан, здобувач освіти 5-Б класу гімназії, (вчитель Кукуруза Л.І.) - диплом І ст.

Яремова Катерина, здобувач освіти 7-А класу гімназії, (вчитель Кукуруза Л.І.) - диплом ІІ ст.

 

Переможці ХХ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика (обласний тур):

Качуровська Ангеліна, здобувач освіти 1-А класу гімназії, (вчитель Маліновська А.А.) - диплом ІІ ст.

Яремова Катерина, здобувач освіти 7-А класу гімназії, (вчитель Кукуруза Л.І.) - диплом ІІІ ст.

 

Ви всі великі молодці! А ми неймовірно щасливі, що маємо змогу працювати з такими талановитими та здібними учнями, та дуже пишаємося Вами!

 

Автор : joomla блоги