Сучасний вчитель повинен мати так звану ІКТ-компетентність, тобто вміння працювати з сучасною цифровою технікою і володіти сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями. ІКТ-компетентність заслуговує на особливу увагу тому, що саме вона дає можливість особистості бути сучасною, активно діяти в інформаційному середовищі, використовувати найновітніші досягнення техніки в своїй професійній діяльності. Саме з цією метою  на засіданні педагогічної ради 30 жовтня було розглянуто основне питання «Про формування цифрової культури педагогів». Вчителі активно брали участь в обговоренні, готували власні презентації, креативно представляли свої досягнення та наробки. Ми повинні розвивати в дітях навички, які допомогають їм досягнути успіху. Тому наступне питання засідання: "Про аналіз результатів ЗНО та алгоритм дій педагога щодо успішних навчальних досягнень випускника загальної середньої освіти".

По обговорених питаннях прийнято відповідні рішення.

Упевнені, що подібні заходи сприяють інтеграції учителів у всесвітню освітню діяльність та спонукатимуть наших педагогів до нових звершень.