Школа веселковими барвами вабить до себе малюків. В її стінах мудрі наставники вчать міркувати, спостерігати, мріяти, творити. Тут отримують свої перші перемоги та знаходять вірних друзів. Тому завдання педагогів – наповнити шкільне життя цікавими, змістовними та незабутніми подіями.

Саме такою захоплюючою подією для молодших школярів став Тиждень початкового навчання, який був переповнений масою несподіванок та викликав безліч позитивних емоцій.

Цього року наші учні долучилися до серйозної теми, яка хвилює всіх: «Екоактивізм в Україні», та були учасниками STEM-проєкту «Станьмо на варті нашого майбутнього». Разом з Біленькою О.І. обговорювали сучасний стан екології, створювали емблему та конструювали з LEGО на тему «Чисте довкілля – чисте сумління».

Недарма кажуть, що шахи – гімнастика для розуму. З історією цієї гри ознайомив учнів вчитель початкової школи Шевчик С.А. А проведений шаховий турнір  переконав дітей в тому, що гра в шахи набагато цікавіша від гаджетів, адже розвиває інтелект, творче мислення, пам’ять.

В «Інтелектленд» були запрошені найкращі знавці математики та української мови. Вони змагались у конкурсах «Найрозумніший» та знавців української мови.

Щороку красуня-осінь милує наші очі яскравими барвами та щедро дарує нам свої чудові плоди. Побачити незвичне у звичайному змогли діти, створивши свої картини-шедеври з природнього осіннього матеріалу. Так учні з допомогою батьків та вчителів спробували передати настрій чудової осінньої пори у своїх експонатах, що були представлені на виставці «Осінь-чарівниця».

Тиждень минув … Проте шкільне життя триває.  Попереду ще стільки всього цікавого, незвіданого! Отож, вперед до нових звершень, до нових відкриттів!