Шкільне подвіря забуяло цвітом.

Яка чарівна і тривожна мить!

Для когось – вкотре,

А для випускників – востаннє

Сьогодні дзвоник продзвенить.

Останній дзвоник – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. Воно  радісне й водночас сумне. Радісне, бо закінчився навчальний рік.  Попереду – чудові літні канікули.  А сумне, бо сьогодні дзвоник востаннє пролунає для наших найстарших учнів – одинадцятикласників. Останній дзвоник – це своєрідний фініш перед майбутнім стартом. З якими результатами прийшли на фінішну пряму познайомила в.о. директора гімназії Ірина Василівна Молодоженя.

Школа подарувала і перше кохання, і вірних друзів, і радість пізнання того, що створено людським розумом. А ще подарувала хвилини спілкування з добрими і мудрими людьми – з учителями. Звучали вітання від одинадцятикласників учителям, а від першокласників, десятикласників та батьків -  випускникам.

Хай доля ваша, випускники, буде чистою і величною, на шляху життєвому буде багато добрих людей. Віри, надії і любові вам на довгі роки!

Ми всім вам бажаємо гарного настрою, сонячних днів і чудового літнього відпочинку. Хай щастить!