17 травня 2019 р. у Полонській гімназії відбулося Свято прощання зі школою для одинадцятикласників. В ошатній залі зібралися батьки, учителі, гості – усі, хто був поруч з учнями 11 років. Лунали слова щирої вдячності від одинадцятикласників, побажання щасливої долі для випускників від в.о. директора Молодожені І.В., батьків, учителів. Усе було: відеоспогади, танці, пісні у виконанні учнів та учителів. А вірші-побажання для випускників від молодших братиків та сестричок, пісня у виконанні Гедз Владислави та її мами розчулили усіх, у багатьох забриніла сльоза. Усе щиро, з любовю. Не обійшлося без квітів та виготовлених власноруч подарунків для одинадцятикласників.

Свято продовжилося на шкільному подвірї, біля фотозони, створеної спеціально до цієї події. 37 кульок, що стали символом здійснення мрій, злетіли в чисте небо. І пригадалося: «Линьте крилато до своїх мрій!»

Попереду в одинадцятикласників – хвилюючі випробовування ЗНО, доросле самостійне життя.

Тож бажаємо успіхів і перемог Вам, дорогі наші діти. Будьте щасливими.