Україна є частиною Європи. Європа – це велика міцна родина, об’єднання прогресивних, демократичних держав. Європейці поєднані спільною ідеєю процвітання та миру. У  травневі дні все європейське співтовариство відзначає День Європи.

З нагоди Дня Європи в гімназії було проведено ряд заходів. Учитель Мельник Ірина Омелянівна провела інформаційний реліз «В Європу з Україною в серці»  з учнями 2-3 класів школи I ступеня та 1 – А класу гімназії. У бібліотеці було організовано тематичні виставки «Україна – це Європа» та «Літературна мандрівка Європою».

Пізнавальним та цікавим став квест «Чарівні казки Європи» для учнів 2-А класу школи I ступеня, проведений вчителем Мельник І.О. Учні здійснили подорож п’ятьма станціями: "Загадкова", "Таємничий лист",  "Реставраційна", "Спортивна", "Музична". Вони розв'язували цікаві завдання, розгадували загадки про казкових героїв,  складали пазли, відгадували мелодії з мультфільмів та казок. Свято пройшло цікаво та захоплююче.

Leon Cross:

Last week, we celebrated Europe day! We learned a lot about Europe and had some fun and games, like Double Jeopardy! The younger students were wary of the higher point questions and the older students were more brave. It turns out, being conservative and cautious was the best choice! Which country in Europe has no Mosquitos? Definitely one of the more difficult ones! What is the most popular song competition in Europe?