Традиційним для Полонської гімназії стало проведення Дня цивільного захисту. Проте цього року він пройшов нетрадиційно. Родзинкою для здобувачів освіти стала поява на шкільному подвірї модернізованого сучасного автомобіля служби порятунку.

З неабияким зацікавленням усі присутні спостерігали за діями працівників місцевої частини ДСНС, які продемонстрували злагоджені дії в гасінні пожежі та вмінні надавати допомогу.

Із задоволенням учні початкової школи переглянули виставу «Вогонь – і друг, і ворог», яку підготували гуртківці театральної студії «Роксолана».

Серед учнів гімназії були проведені навчальні заходи з надання першої домедичної підготовки.

День ЦЗ в гімназії був чітко спланований, добре організований, пройшов на високому рівні.

Життя свідчить, що чим раніше людина вивчить основні принципи самозахисту та усвідомить свою відповідальність під час надзвичайної ситуації, тим ефективнішими будуть результати.