«Доброго дня, шановне товариство!

Рідна мова є одним із важливих засобів формування патріотичних почуттів, гордості за свій народ; вона є виявом його національної культури. Мова єднає між собою різні покоління людей, вона передається як заповіт, як найдорожча спадщина. Піклування про рідну мову, любов і повага до неї мають бути в центрі уваги кожної нації, тому 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови.

Ми зібралися для того, щоб збагатити свої знання про нашу рідну  українську мову, зберегти її, пронести  у своєму серці через усе життя і передати у спадок майбутнім поколінням», -  з такими словами звернулася до учнів 1-А класу студентка-практикантка  Томчук А.О. ( учитель-наставник Маліновська А.А).

Упродовж  інтелектуально-розважальної  програми  здобувачі знань переглянули відео про цікаві факти   нашої мови, відгадували загадки із завданнями,  розкривали значення фразеологізмів, складали прислів’я тощо.

У «Поетичній  хвилинці» звучали поезії, що розкрили красу і велич рідної мови.