Полонська гімназія - це не точка на карті земній,
А це світло сузір'їв яскравих.
Світ любові й добра, сподівань і надій,
Храм науки для розумних та жвавих

Перше вересня — початок нового навчального року. Цей день є визначним і радісним святом для кожного з нас. Адже він знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Для когось цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. А для когось свято Першого дзвоника буде першим у житті. Із нього розпочнеться цікаве шкільне життя. Перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань.
Свято розпочалося урочистою лінійкою, на якій були присутні: голова районної ради Я.І. Шпег, заступник голови райдержадміністрації О.О. Вощатинський, представник політичної партії "За конкретні справи" Савіцька  та методист відділу освіти Т.М. Атаманюк. Директор гімназії Г.О. Марченко та гості привітали присутніх із традиційним вересневим святом першого дзвоника та побажали любити рідну мову і землю, поважати працю і знання. Нехай новий навчальний рік відкриє нові горизонти пізнання себе та світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків - гордістю за своїх дітей.

Зі святом вас усіх – із Днем знань. З початком нового навчального року!

Фоторепортаж зі свята