З 01 по 30 листопада 2018 року, з метою виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді, розкриття її здібностей, формування в учнів інтересу до вивчення економіки та математики на основі розвитку творчого мислення та дослідницьких здібностей, було проведено обласний конкурс з математики та економіки. Переможцем даного конкурсу з роботою «Сімейна економіка в господарстві країни» став учень 6-Б класу гімназії Рибачок Ярослав (диплом ІІІ ступеня).

З 02 по 08 грудня у м. Києві Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді та фізичний факультет  Київського національного університету ім. Т. Шевченка, з метою проведення підготовки учнів до участі у ІІІ, IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики, ознайомлення з досягненнями та невирішеними задачами сучасної фізики, провели Зимову школу з фізики та експериментальну олімпіаду з фізики. Учень 7-Б класу гімназії Платонов Владислав взяв участь у Зимовій школі та отримав диплом ІІІ ступеня за успішний виступ на підсумковій олімпіаді.

Вітаємо з перемогою! Бажаємо нового зорепаду успіхів!