Людина — унікальне творіння у Всесвіті. Вона непоясненна, незбагненна, загадкова. Ні сучасна наука, ні філософія, ні релігія не можуть повною мірою розкрити таємницю людини.

З метою ознайомлення з феноменальними особливостями організму людини вчителем біології Бондар Наталією Василівною та учнями 5-А та 5-Б класів гімназії  11 грудня проведено міжшкільну конференцію «Феномени людського організму: наукова точка зору».

В роботі конференції взяли участь учні та педагоги Полонської гімназії, Полонської ЗОШ І-ІІІ ст.№2, Полонського НВК №2, Котелянського та Бражинецького НВК. Було розглянуто наступні феномени людини:

- Дзеркальне розташування органів – хвороба чи особливість?

- Гіпноз та гіпнотизери

- Амбідекстери – хто вони?

- Йоги тумо – люди обігрівачі

- Альбіноси – життя без пігментів

- Сіамські близнюки: нерозлучні поза своєю волею

- Саванти – хворі генії.

Впевнені, що більшість учасників заходу зацікавила дана тема, тому надіємося що призведе до самостійного детальнішого ознайомлення і з іншими рідкісними випадками анатомії і фізіології людини.