В п’ятницю, 7 грудня, відбувся шкільний захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів  Малої академії наук України. Члени наукового товариства «Пошук» презентували 15 робіт. Тематика представлених робіт стосувалася наукових галузей гуманітарних, природничих, суспільних та точних наук. Багато цікавих знахідок та несподіваних рішень  прозвучало в роботах гімназистів. Усі роботи рекомендовані до захисту в І (районному) етапі конкурсу, що відбудеться 13 грудня.

Бажаємо вдалого виступу та продемонструвати високий рівень знань при написанні контрольної роботи юним науковцям гімназії:

Андрушко Анастасії (7-А клас);

Будник Тетяні (7-Б клас);

Галатюк Віталіні (7-А клас);

Гончарук Ользі (6-Б клас);

Данилюк Іванні (5-Б клас);

Залевській Владиславі (7-Б клас);

Кліщу Максиму (5-Б клас);

Кухар Анастасії (7-Б клас);

Лех Віті (7-А клас);

Мазуру Ярославу (5-Б клас);

Олійнику Олександру (5-Б клас);

Падун Даші (6-Б клас);

Платонову Владиславу (7-Б клас);

Ромаху Павлу (5-Б клас);

Яремовій Катерині (6-А клас).