Семінар – це завжди цікаво та пізнавально. Саме таку мету прагнули досягти педагоги Полонської гімназії, підготувавши та провівши семінар для вчителів 4-х класів Полонської громади.

На семінарі було розглянуто питання Нової української школи – дитиноцентризм та педагогіка партнерства. Інформаційно-теоретичний модуль розпочав методист МК відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської ОТГ Фелонюк О.В.

Щирі слова подяки хочеться висловити вчителям Накладовій Майї Володимирівні (відкритий урок читання у 2-Б класі за проектом «Інтелект України»), Савчук Зінаїді Йосипівні та Янчук Валентині Василівні (майстер-клас з ознайомлення з прийомами «Сторітелінг», «Фішбоун», «Ажурна пилка», «Карусель», створення ментальних карт). Учасники семінару працювали в групах та нетрадиційно презентували власний продукт. Жалюк Світлана Леонідівна, заступник директора з НВР, ознайомила з методикою створення лепбуку.

Семінар пройшов … Чимало задумок на перспективу … Тож творчості і наснаги, оптимізму і позитивного налаштування на роботу в НУШ!