З метою формування патріотичного виховання та знайомства із справжніми  героями України у гімназії відбулася зворушлива зустріч учнів закладу з воїном АТО Ращуком Володимиром. З допитливістю та цікавістю слухали діти розповідь захисника про бойові дії, що відбуваються на Сході нашої країни.

З болем в очах Володимир розповідав учням, що пережив за час, проведений в зоні АТО. Ретельно підбираючи слова, хоробрий воїн  згадував жахіття цієї нав’язаної нам війни.

Володимир поділився з учнями спогадами і своїм прикладом показав, що не тільки словами можна любити свою Батьківщину, але й вчинками доводити це.