Толерантність вважається ознакою емоційного інтелекту людини. Термін «толерантність» пояснюється як терпимість, прагнення і уміння до встановлення спілкування з людьми.

16 листопада День толерантності відзначався і у Полонській гімназії. Пройшли години спілкування, а у 1-В класі гімназії - тренінгове заняття «Толерантність врятує світ». Діти визначили, що означає бути толерантними. Учні складали серце толерантності, квітку толерантності, брали участь у квесті, висловлювали добрі побажання від добрих дітей.