У рамках місячника безпечного користування газом у побуті 16 листопада учням гімназії було проведено навчальний урок про правила безпеки користування побутовими газовими приладами.

На захід завітали працівники Полонської філії ПАТ «Хмельницькгаз». Учні із зацікавленістю слухали газовиків, які навчали дітей правилам обережної поведінки з газовими приладами. Після лекції була проведена вікторина, де кожен учень відповідав на запитання. А головне – учні отримали навички щодо правил поведінки під час аварійних ситуацій: як розпізнати витік газу та куди звертатись у випадку виникнення аварійної ситуації.