Міжнародний день відмови від куріння, або No Smoking Day, відзначається 15 листопада.

Гімназія також долучилася до проведення цього дня. Учні 3-7 класів гімназії  попередньо отримали завдання відзняти відео ролик «Ні – курінню!». Мета завдання – сприяти зниженню поширення тютюнової залежності усіх верств населення.

Усі класи достойно презентували свої роботи, в яких стверджують, що вони мають право – право на життя і здоров’я, тому вони обирають здорове та щасливе майбутнє, в якому немає місця шкідливим звичкам і, зокрема, палінню.

Відео 3-А класу гімназії         Відео 4-Б класу гімназії          Відео 5-В класу гімназії

Відео 6-Б класу гімназії             Відео 7-Б класу гімназії