Учителі України запрошуються до участі в інтернет-конференції «Сучасні освітні тенденції: STEM, STEAM та учнівські проекти»

Освітній проект «На Урок» запрошує вчителів узяти участь у Всеукраїнській інтернет-конференції «Сучасні освітні тенденції: STEM, STEAM та учнівські проекти», яка відбудеться 10 листопада 2018 року з 9:30 до 18:30.

Спікери заходу:

Юлія Батура, лауреат Європейського фестивалю для STEM-викладачів «Science on Stage»;

Маргарита Калюжна, переможець конкурсу STEM Discovery Week 2017;

Вікторія Бартюк, переможниця Всеукраїнського хакатону для вчителів «STEM: гендерночутливий підхід до навчання у школі»;

Олександр Козленко, науковий співробітник відділу біологічної, хімічної та фізичної освіти Інституту педагогіки НАПН України;

Сергій Радогуз, координатор проектів, присвячених питанням STEM-освіти, – «Science is fun!», «Суботи з Політехом» та «Канікули з Політехом», присвячених питанням STEM-освіти;.

Сергій Петров, доцент кафедри органічного синтезу і нанотехнологій, координатор проектів «Вулична Хімія» та «Їстівна Хімія».

У слухачів є можливість спілкуватися зі спікерами у форматі «запитання-відповідь» у реальному часі.

Наприкінці інтернет-конференції відбудеться панельна дискусія, під час якої буде обговорено ключові проблеми впровадження STEM-освіти у закладах освіти.

Участь та реєстрація – безкоштовні. Конференція відбуватиметься в онлайн-режимі, запис зберігатиметься у відкритому доступі.

Зареєструватися на Всеукраїнську інтернет-конференцію «Сучасні освітні тенденції: STEM, STEAM та учнівські проекти» можна на сайті Освітнього проекту «На Урок» за посиланням: https://naurok.com.ua/conference/stem

З повагою, голова Оргкомітету Всеукраїнської інтернет-конференції «На Урок»

Перепелиця Дмитро Олександрович
Зворотний зв’язок