Наукова діяльність

Наукова діяльність

Головною потребою кожного школяра мають стати праця, самостійна думка, відкриття істини
В. Сухомлинський

Методичний кейс

Методичний кейс

Якщо є хороший вчитель, то є надійне майбутнє у держави, суспільства
С.Руссова

Наукова діяльність

Соціальна робота

В кожній людині - сонце. Тільки дайте йому світитись
Сократ

Наукова діяльність

Виховна робота

Дитина має бути не тільки учнем, а передусім людиною з різноманітними інтересами, запитами, прагненнями
В. Сухомлинський

Наукова діяльність

Бібліотека

Книги - кораблі думки, які плавають хвилями часу і несуть свій дорогоцінний вантаж від покоління до покоління
Ф. Бекон

Наукова діяльність

Психологічна служба

Не можна вилікувати тіло - не лікуючи душу, і навпаки: вилікувати душу неможливо зневажаючи тіло 
Гіппократ

×

Попередження

JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: home/polgi180/public_html

            Цікаво, весело та пізнавально пройшов тиждень початкового навчання в гімназії з 8 по 12 жовтня. Конкурси, ігри, змагання розвивали творчість школярів, вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними. Кожен день мав свою тематику.

Розпочався тиждень організаційною лінійкою, на якій учні познайомилися з планом проведення тижня та отримали завдання до нього. Робота була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку учнів. Кожен день відповідав певному предмету.

9 жовтня – день рідної мови. Учням 2-го класу були запропоновані цікаві мовні завдання, загадки, ребуси. Учні 3класів продемонстрували свої знання з мови під час інтелектуального змагання  «Чому так говорять». Надовго запам’ятається дітворі конкурс скоромовок, на якому вони показали свій артистизм і талант. Свято мови «До мови серцем пригорнуся» пройшло весело та пізнавально для молодших школярів.

Наступний день був присвячений Королеві усіх наук – математиці.    В цей день діти з особливим захопленням відгадували математичні головоломки та загадки, проводили «досліди», показували математичні фокуси.

11 жовтня – день, присвячений 100–річчю від дня народження В.О.Сухомлинського. Провели квест за творами видатного педагога і на завершення діти створили летбук. Відбулася «Щира розмова» з використанням порад Василя Сухомлинського та цикл бесід з учнями. Сьогодення вимагає від педагогів переосмислення багатьох освітніх цінностей. Те, що сьогодні ми називаємо інтерактивною методикою, В.О. Сухомлинский впроваджував багато років тому. Тому нині є актуальним звернення до гуманістичних основ педагогічної спадщини В.О. Сухомлинського, до його новаторських здобутків. 

Фінальним акордом Тижня  стала конкурсно-розважальна програма «Панна україночка».  Підведено підсумки роботи і винесено подяку всім активним учасникам.

Протягом тижня кожен учитель показував дітям, що він вірить у їхні сили, разом з ними радіє успіхові кожного. Тиждень початкових класів став яскравою сторінкою шкільного життя.

 

Автор : joomla блоги