Цьогоріч педагогічна та учнівська спільнота нашої гімназії долучились до відзначення 100-річчя від дня народження славетного українського педагога Василя Олександровича Сухомлинського.

Було проведено методичну оперативку, педагогічну раду,  педагогічні читання, засідання предметних кафедр, на яких  розглядались питання використання ідей В. Сухомлинського у просторі української освіти. Привернуто увагу, що цінності педагогічної системи Василя Олександровича співголосні з ключовими ідеями Нової української школи: дитиноцентризм, партнерство, любов до рідної мови, екологічний світогляд, розвиток дитячої творчості, дослідження світу природи і людей.

У шкільній бібліотеці діє книжково-ілюстративна виставка присвячена 100- річчю з дня народження В. О. Сухомлинського.

Учні 5-х класів гімназії підготували для учнів початкової школи флешмоб «Дерево казок» та презентацію творів Василя Сухомлинського, інсценізували казки «Байдужий пеньок»,  «Народження егоїста», «Гвинтик», «Квітка і пелюстка».

У 3-Б класі початкової школи був проведений урок доброти «Людина починається з добра».  Працюючи в групах, учні читали та аналізували твори, вчилися на вчинках головних героїв творити добро. Діти під відкритим небом писали  казочки і оповідання.

Учні 7-х класів гімназії провели учнівську лінійку «Серце віддавав дітям».

Вивчення спадщини великого педагога у контексті викликів часу  є магістральним шляхом подальшого впровадження його ідей у сучасний освітній простір.