У гімназії створені оптимальні умови для обдарованої та талановитої молоді, для всебічного розвитку творчого потенціалу учнів, які виявили здібності та нахили до науково-дослідницької діяльності. Наукове товариство «Пошук» - творче об’єднання учнів гімназії, які прагнуть поповнювати, удосконалювати свої знання з різних галузей наук, розвивати інтелектуальний потенціал, розширювати науковий кругозір, набувати вмінь і навичок науково-дослідницької діяльності під керівництвом педагогічних працівників.

20 вересня відбулося засідання наукового товариства «Пошук» з порядком денним:

1.  Про результативність участі гімназистів в науково-практичних конференціях в 2017-2018 н.р. (доповідач Салюк Л.В.)

2. Про затвердження списку учнів наукового товариства «Пошук», оновлення складу секцій та призначення кураторів (доповідач Салюк Л.В.)

3. Про визначення тематики науково-дослідницьких робіт на 2018-2019 н.р. (доповідач Салюк Л.В.)

4.  Про корегування індивідуальних планів роботи членів МАН з їх науковими керівниками